W SWC doskonale wiemy z jak licznymi przeciwnościami i urzędniczymi utrudnieniami musi zmierzyć się przedsiębiorca (zarówno Polak, jak i cudzoziemiec) rozpoczynający w Polsce lub za granicą swoją działalność, dlatego też polecamy skorzystanie z naszych profesjonalnych usług, wszystkim osobom planującym rozpoczęcie biznesu – czy to w formie spółki kapitałowej, czy w ramach własnej działalności gospodarczej i spółek osobowych. Zespół SWC pomoże Państwu w dobraniu odpowiedniej formy prowadzenia biznesu, a także przygotuje wszelkie niezbędne dokumenty i przeprowadzi proces rejestracji, tak aby podjęcie działalności było dla Państwa, jak najmniej uciążliwe i możliwie najszybsze. Zespół SWC zapewni Państwu obsługę prawną rejestracji spółki w KRS oraz uzyskanie niezbędnych numerów NIP, a także REGON, czy VAT UE, jeśli tego będą Państwo potrzebować. Jeśli lepszym rozwiązaniem lub Państwa celem będzie rejestracja spółki poza granicami Polski, w szczególności w Stanach Zjednoczonych, również jesteśmy w stanie wykonać stosowną usługę dla Państwa i pomóc w rozpoczęciu działalności.

SWC nie porzuca także Klienta po przeprowadzeniu procesu rejestracyjnego – wręcz przeciwnie! Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową obsługę prawną w ramach prowadzonej działalności. Nasze porady obejmują nie tylko problematykę czysto prawną, lecz również aspekty biznesowe – w SWC działają osoby o dużym doświadczeniu zdobytym zarówno w Polsce i poza jej granicami, które znają realia prowadzenia działalności i są w stanie wesprzeć Klienta w każdej sytuacji. Jeśli natomiast Państwa biznes jest już na tyle duży lub stanie się taki z pomocą SWC, że widzą Państwo potrzebę wejścia na giełdę, także w tym aspekcie potrafimy Państwu pomóc. Zależnie od woli i możliwości Klienta, SWC może przeprowadzić na Jego rzecz niezbędne działania potrzebne do przekształcenia prowadzonego biznesu w spółkę mogącą być notowaną na giełdzie, a następnie podjąć kroki w celu zadebiutowania na warszawskim parkiecie.

Biuro w Warszawie

Poznańska 24/25
00-685 Warszawa, 
  (+48) 22 509 60 03
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   Kontakt          Lokalizacja